Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


 

Vybavení

Nabízíme Vám ubytování v soukromí. Jedná se o ubytování rodinného typu. Pro Vaše pohodlí je připraveno 5 velkých prostorných pokojů  se sociálním zařízením. Tři s kapacitou 4 lůžek /č.1,4,5/jeden s kapacitou 2 lůžka + přistýlka/č.2/. Jeden /oddělen příčkou 4+2/s kapacitou 6 lůžek /č.3/.Pro rodinu či přátele jsou v odděleném patře připraveny dva velké samostatné pokoje /č.4,5/ se společnou koupelnou,toaletou a kuchyňským koutkem.Lze jednorázově pronajmout i apartmá/4 lůžka+přistýlka/ .I když pokoje nejsou plně obsazeny,tak účtujeme pouze cenu za obsazené lůžko.

Lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby jsou zahrnuty v ceně. Pro Vaši potřebu můžete využít vybavenou kuchyňku s jídelnou nebo kuchyňský koutek/pouze ohřev-mikrovlnka,konvice,lednice/nebo objednat domácí stravování.

Výběr Vám bude nabídnut předem.

Pouze pro naše hosty slouží útulná nekuřácká hospůdka cc 25 míst.Máte u nás možnost opékání pod zastřešenou pergolou. Pro dlouhé chvilky je zde výběr z knih a společenských her. Některé pokoje jsou vybaveny televizí.

Rezervace

Nabízíme možnost rezervace ubytování. Doporučujeme využít této příležitosti, která Vám ubytování u nás zajistí.

Parkování: 3 místa před areálem

                 5 míst uvnitř areálu

Další nabízené služby: "do domu"

zkušená masérka         talentovaná modistka

průvodce po okolí

Můžete zakoupit naše suvenýry: velké a malé košíky domácí výroby, ručně vyráběná mýdla,  vína, /v sezóně/kozí sýry ,

obrázky na sklo, zahradní keramiku,originální přáníčka

I N T E R N E T - možnost připojení zdarma